Save to shopping list
Create a new shopping list

Magsafe

( number of products: 77 )
spigen magsafe

Spigen MagSafe to cała linia naszych produktów kompatybilna z patentem magnetycznego mocowania Apple MagSafe. Apple w swoich telefonach iPhone umieścił metalowy element w kształcie okręgu, który umożliwia magnetyczne mocowanie telefonu. Dzięki kształtowi pierścienia telefon można ładować indukcyjnie, nie rezygnując z funkcji magnetycznych. Znajdziesz tu akcesoria z serii: MagSafe iPhone 14, MagSafe iPhone 13, MagSafe iPhone 12.

Etui Spigen MagSafe do iPhone 

Naszym flagowym produktem od zawsze były etui. Stworzyliśmy również całą linie etui kompatybilnych z Apple MagSafe. Dzięki wtłoczeniu do etui metalowego okręgu, pokrowce Spigen linii MagSafe są kompatybilne z tą technologią. W tej linii dostępne są pokrowce serii Ultra Hybrid, Mag Armor, Slim Armor oraz Tough Armor. Produkujemy etui Spigen linii Magsafe zarówno do iPhone 12 jak i iPhone 13.

Uchwyty Spigen MagSafe

Uchwyty samochodowy z obsługą technologii magsafe to nasz kolejny produkt który ułatwia codziennie życie. Nie dość że można ładować telefon indukcyjnie podczas jazdy samochodem to do tego uzyskujemy wygodę magnetycznego  montownia telefonu. Szczególnie godnym polecenia uchwytem jest Spigen ITS35 który łączy funkcje uchwytu magnetycznego z przyssawką typu gekon do każdej powierzchni oraz ładowaniem indukcyjnym. 

Podstawki MagSafe Spigen

Aby wygodnie korzystać z telefonu na biurku przydatnym akcesorium może być stojak z obsługa technologii magsafe wyposażony dodatkowo w funkcję ładowania indukcyjnego Spigen S310 

 

pixel